Laides Short ProgramISU European Figure Skating Championships 2016, Bratislava, Slovakia

Důležité informace pro diváky: tréninky, opakovaný vstup, ale ne tyče

Pro diváky mistrovství Evropy v krasobruslení 2017 v Ostravě máme připraven souhrn základních informací, které by jim měly ulehčit pobyt v OSTRAVAR ARÉNĚ.

Divákům budou k dispozici dva vstupy do OSTRAVAR ARÉNY– z ulice Závodní a Ruská.

1. Z bezpečnostních důvodů musí mít vlastní vstupenku při vstupu do arény každý návštěvník bez ohledu na věk včetně dětí. Vstupenky budou umožňovat během dne opakovaný vstup do OSTRAVAR ARÉNY za předpokladu, že fanoušci při odchodu projdou výstupními turnikety na vstupu ulice Ruská a vstupenky tzv. odhlásí. Pokud by tak neučinili, už by se po opuštění arény zpátky nedostali.

2. V průběhu šampionátu je možné sledovat také tréninky. Diváci s all event lístky mají vstup na tréninky do hlavní haly zdarma. Pokud vlastníte pouze denní vstupenku, můžete si vstup na trénink do hlavní haly přikoupit za 50,- Kč na pokladně OSTRAVAR ARÉNY v den konání tréninku (bude možné zakoupit vstupenku na trénink na všechny dny, tzn. že v pondělí si může koupit na celý týden). Ale ani pokud vstupenku na šampionát nevlastníte, můžete trénink zhlédnout – právě za 50,- Kč na pokladně OSTRAVAR ARÉNY v den konání tréninku.

Vstup do arény na tréninky bude možný jen vchodem na ulici Ruská.

3. Všichni návštěvníci šampionátu musí respektovat Návštěvní řád OSTRAVAR ARÉNY (viz níže jeho kompletní znění). Vybíráme z něj nejdůležitější informace:

Je zakázáno do haly vnášet zbraně; spreje; lahve; tyče pro vlajky či transparenty, včetně teleskopických; vlajky a transparenty větší než 5 x 3 m; vuvuzely a tlakové houkačky; alkoholické nápoje; zvířata a fotoaparáty, videokamery a ostatní přístroje pro účely profesionálního zaznamenání zvuku či obrazu. Pořizování fotografií je povoleno (bez blesku!) z mobilních telefonů, tabletů a fotoaparátů bez vyměnitelného objektivu. Do haly není možný vstup s dětskými kočárky. Konzumace pouze jídla a nápojů zakoupených v halách, a to pouze na vyhrazených místech.

Kompletní znění Návštěvního řádu OSTRAVAR ARÉNY.