vstupenky

Vstupenky z blokací uvolněny do prodeje

Do zahájení Mistrovství Evropy v krasobruslení 2017, které se v OSTRAVAR ARÉNĚ uskuteční od 25. do 29. ledna, zbývá necelý týden a do prodeje byly uvolněny vstupenky z některých technických blokací. Jedná se pouze o denní vstupenky a jejich počet čítá několik desítek.

K dispozici budou od pátečního odpoledne (kolem 16.00 hod) v prodejní síti Ticketportal, resp. prostřednictvím internetových stránek (www.ticketportal.cz nebo www.ostrava2017.eu/vstupenky).

4

V případě, že se v příštích dnech podaří uvolnit jakékoliv další doposud blokované vstupenky, budeme neprodleně informovat.

Šampionát nabídne čtyři závodní dny a v neděli jej uzavře exhibice. K vidění budou od pondělí 23. ledna také tréninky. Mistrovství starého kontinentu se do České republiky vrátí po 18 letech, naposledy hostila ME v roce 1999 Praha.

Na led se vydají tři ze čtyř obhájců titulu – Ruska Jevgenia Medveděvová, Španěl Javier Fernandéz a francouzský taneční pár Gabriella Papadakis, Guillaume Cizeron. Mezi sportovními páry jsou největšími favority loni stříbrní Němci Aliona Savčenková, Bruno Massot. V kategorii žen se pak na soutěžní led vrátí mistryně světa, pětinásobná evropská šampionka a olympijská medailistka Carolina Kostrnerová z Itálie.

Domácí barvy bude hájit sedmička Čechů. V kategorii mužů se v Ostravě představí vedle lídra týmu Michala Březiny, bronzového medailisty ze Záhřebu 2013, také osmnáctiletý Jiří Bělohradský.

Další pětici českých krasobruslařů čeká velká premiéra na mistrovství Evropy. Mezi ženami bude Českou republiku reprezentovat Michaela Lucie Hanzlíková. První start na ME v kategorii dospělých si odbude také sportovní dvojice Anna Dušková a Martin Bidař, juniorští mistři světa 2016, a nadějný juniorský taneční pár Nicole Kuzmich, Alexander Sinicyn.